Porsche створить власний клас гонки «Пайкс Пік». Але потрапити туди не можна

Porsche создаст собственный класс гонки «Пайкс Пик». Но попасть туда нельзя

Американський підрозділ Porsche спільно зі своїм гоночним підрозділом створить новий моноклас для перегонів «Пайкс Пік». Але потрапити в нього просто так не можна. Доступ до категорії, в якій будуть виступати спорткари Cayman GT4, доступний тільки на запрошення.

Брати участь у перегонах зможуть власники середньодвигунних Porsche Cayman GT4 Clubsport, підготовлених у відповідності з технічним регламентом американської серії IMSA і міжнародної GT4. Перша гонка відбудеться вже 24 липня поточного року в рамках 96-го змагання з підйому на гору Пайкс Пік. Всього в цьому класі може виступити до восьми автомобілів.

Porsche создаст собственный класс гонки «Пайкс Пик». Но попасть туда нельзя

Спеціальним гостем заходу стане триразовий переможець «Пайкс Пік» Роман Дюма. Він також візьме участь в гонці, але в класі електричних прототипів. Виступати французький гонщик буде за кермом Volkswagen I. D. R Pikes Peak.

Повнопривідний електрокар — результат спільної роботи підрозділів Volkswagen R і Volkswagen Motorsport. Він оснащений «інноваційними акумуляторами» про яких, так само як і про моторі, поки немає ніякої інформації.

Porsche создаст собственный класс гонки «Пайкс Пик». Но попасть туда нельзяPeugeot 208 T16 Pikeas Peak

Гонка Pikes Peak International Hill Climb проводиться з 1916 року. Спочатку це був гравійний підйом, який повністю заасфальтували до 2012 року. Траса складається з 156 поворотів, починається на висоті 2862 метра над рівнем моря, а закінчується на висоті 4301 метр. Перепад — 1439 метрів. В даний час абсолютний рекорд гонки — 8 хвилин 13,878 секунди — належить Себастьену Лебу і Peugeot 208 T16 Pikes Peak.