Tesla приступила до тестів спортивної версії самої доступної моделі

Tesla приступила к тестам спортивной версии самой доступной модели

Компанія Tesla Motors почала випробування спортивно-орієнтованої версії свого самого доступного електрокара — Model 3. Шпигунські фотографії такого автомобіля опублікувало видання Electrek.

Нова топова версія Tesla Model 3 була помічена під час швидкісних тестів на трасі Thunderhill Raceway Park в місті Уиллоус, штат Каліфорнія.

На відміну від базової модифікації електрокара з єдиним мотором на задній осі, версія Performance отримає додатковий агрегат, що приводить у рух передні колеса. Крім того, його укомплектують пневматичною підвіскою і більш продуктивними гальмівними механізмами. Передбачається, що виробництво такої модифікації почнеться в середині поточного року.

На даний момент Tesla пропонує два варіанти Model 3, які комплектуються тільки одним двигуном. Базовий автомобіль здатний прискорюватися з місця до 100 км/год за 5,6 сек., а його максимальна швидкість складає 210 км на годину. Запас ходу без підзарядки — 354 кілометри.

Варіант Long Range комплектується 258-сильним електромотором, який дозволяє набирати «сотню» за 5,1 сек., а його максимальна швидкість дорівнює 225 км на годину. Блок батарей ємністю 80,5 кВт-год дозволяє проїхати без підзарядки до 500 кілометрів.