У Mercedes-AMG з’явиться конкурент Porsche Cayman

У Mercedes-AMG появится конкурент Porsche Cayman

Компанія Mercedes-AMG розглядає можливість випуску ще однієї моделі. Новинка побореться за покупців з Porsche Cayman і Boxster. При цьому випускати власний позашляховик марка не планує. Про це з посиланням на главу виробника Тобіаса Моерса повідомляє видання Autocar.

«Ринку потрібен такий автомобіль, як чотирьохдверний Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe, — зазначив Моерс. — Але що стосується позашляховика, то вже існує досить AMG-похідних, тому ми збудуємо іншу модель».

У Mercedes-AMG появится конкурент Porsche CaymanMercedes-AMG GT 4-Door Coupe

Ймовірно, це буде невеликий і відносно доступний спорткар. Найближчий орієнтир — Mercedes-Benz SLC, однак більш потужний і відповідний концепції Mercedes-AMG.

Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe з’явиться в цьому році. Моторна гамма спорткара складається з двох «вісімок» потужністю 585 і 639 кінських сил, а також гібридної установки на базі турбомотора V6. Потужність агрегату становить 435 кінських сил (520 Нм). Топова версія Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe здатна розганятися до «сотні» за 3,2 секунди. Максимальна швидкість — 315 кілометрів на годину.

У Mercedes-AMG появится конкурент Porsche CaymanТопова модифікація родстера SLC — Mercedes-AMG SLC 43 — оснащується трилітрової «шісткою» потужністю 367 кінських сил і 520 Нм крутного моменту.