У Мережу просочилися перші зображення двох новинок Toyota

В Сеть «просочились» первые изображения двух новинок Toyota

Автовиробник Toyota поки ще веде підготовку до прем’єри седана Corolla Axio і універсалу Corolla Fielder, які призначені для ринку Японії.

А напередодні перші зображення нових моделей опублікував японський журнал Best Car. Зазначимо, що четырехдверка Axio в модельній лінійці бренду розташовується за звичайною моделлю Toyota Corolla. Габарити автомобіля наступні: 4500 х 195 х 1450 мм, а колісна база досягає 2640 мм Екстер’єр седана зроблений у фірмовій стилістиці компанії, що нагадує Auris третього покоління.

В Сеть «просочились» первые изображения двух новинок Toyota

Однооб’ємник Corolla Fielder розроблений на основі седана, правда ширина автомобіля збільшилася на 25 мм, а висота — на 15 мм.

Обидві моделі лежать на модульній «візку» TNGA, яка вже служить основою для нових Prius, Auris і Camry.

В Сеть «просочились» первые изображения двух новинок Toyota

В моторну лінійку автомобілів будуть входити 1,3 — і 1,5-літрові агрегати, продуктивність яких 95 і 109 л. с. або гібридна установка, що складається з 1,5-літрового движка віддачею 74 сили і електромотор. Крім того, універсал Fielder буде оснащуватися ще і 1,8-літровим силовим агрегатом. В парі з двигунами може працювати 5 — або 6-швидкісна механіка і варіатор CVT.