У Пекіні дебютував 1360-сильний електрокар DS X E-Tense Concept

В Пекине дебютировал 1360-сильный электрокар DS X E-Tense Concept

Після інтригуючого анонсу преміальна французька компанія DS Automobiles офіційно представила на Пекінському автосалоні 2018 року 1360-сильний електричний концепт DS X E-Tense Concept.

В Пекине дебютировал 1360-сильный электрокар DS X E-Tense Concept

Як і передбачалося, гоночний гіперкар DS X E-Tense Concept з карбонової конструкцією, двома електромоторами і системою повністю автоматичного управління покликаний показати світові «погляд на гоночний автомобіль 2035 року».

Електричний карбоновий «монстр» DS X E-Tense Concept розрахований на двох пасажирів. Автомобіль побудований на надлегкому шасі з вуглецевого волокна і оснащений торсіонної підвіскою.

В оснащення машини входить пару електромоторів – по одному на кожній з осей. У звичайному режимі руху сумарна віддача силових установок становить 540 к. с. Але, якщо активувати спеціальний гоночний режим «Circuit», то сумарна віддача електромоторів досягає 1360 л. с. Це, на секундочку, еквівалентно 1 мегаватту/1000 кВт.

Крім усього іншого, електричний гіперкар DS X E-Tense Concept оснащений інноваційною системою автоматичного управління, керує якою віртуальний помічник IRIS, які відображаються у вигляді голографічного зображення в салоні.

В Пекине дебютировал 1360-сильный электрокар DS X E-Tense Concept

Представлена в Пекіні машина DS X E-Tense Concept – це прототип. Про серійне виробництво такого автомобіля мови не йде, але відомо, що деякі рішення моделі будуть використовуватися на майбутніх серійних машинах французького бренду.