У пікап VW Amarok з’явилася сама потужна версія в історії

У пикапа VW Amarok появилась самая мощная версия в истории

Німецька компанія Volkswagen виводить на ринок нову, більш потужну версію пікапа Amarok, в моторному відсіку якого розташовується 3,0-літрова дизельна «шістка», що розвиває 258 (255) кінських сил. Досі популярний вантажівка ніколи не оснащувався таким потужним двигуном.

Як розповіли в компанії, тепер зацікавлені клієнти зможуть придбати пікап VW Amarok в модифікації 3.0 TDI V6. Потужність – 258 (255) кінських сил. Крутний момент – 580 Нм. Дизельний двигун автомобіля оснащений функцією короткочасного збільшення тиску наддуву.

Завдяки функції короткочасного збільшення тиску наддуву віддача модернізованого дизельного мотора може бути збільшена до 271 кінської сили. В парі з силовим агрегатом працює трансмісія 8АКП і фірмова система повного приводу 4Motion.

Крім усього іншого, нова версія пікапа Volkswagen Amarok отримала світлодіодні ходові вогні, шкіряний салон, біксенонові фари головного світла, дзеркала на електричному приводі і 20-дюймові колеса.

Офіційні дилери бренду в Німеччині вже приймають замовлення на нову модифікацію пікапа Volkswagen Amarok. Найпотужніший пікап в версії Highline обійдеться в 51 384 євро, а в топовом варіанті Aventura — 58 072 євро. Як відзначають наші європейські колеги, нова версія моделі – це своєрідна відповідь компанії Volkswagen на недавно представлений вантажівку Mercedes X-Class X350d 4Matic.