У «Тесли» знову проблеми зі складанням Model 3: конвеєр зупинять

У «Теслы» снова проблемы со сборкой Model 3: конвейер остановят

Компанія Tesla вирішила призупинити збірку електрокара Model 3 на кілька днів. Як повідомляє The New York Times, виробник має намір «поліпшити роботу автоматики і усунути «пляшкові горлечка», що заважають зростанню обсягів випуску».

За останній тиждень березня «Тесла» зібрала близько двох тисяч примірників Model 3 (замість запланованих 2,5 тисячі), однак до кінця другого кварталу цього року компанія розраховує випускати до п’яти тисяч таких автомобілів на тиждень. Глава марки Ілон Маск стверджує, що за весь рік з конвеєра зійдуть «сотні тисяч» Model 3.

Проблеми з виробництвом Model 3 у «Тесли» виникли практично відразу після запуску машини в серію: у третьому кварталі 2017 року компанія випустила всього 260 примірників замість запланованих півтори тисячі. На даний момент зібрано в загальній складності близько 10 тисяч Model 3.

У «Теслы» снова проблемы со сборкой Model 3: конвейер остановят

У лютому цього року стало відомо, що «Тесла» все ще не може вийти на необхідні обсяги випуску з-за обладнання, яке не доставили з Німеччини.

Tesla Model 3 – найдоступніша модель бренду, на яку оформили понад півмільйона попередніх замовлень. За підсумками першого кварталу 2018 року цей автомобіль став самим продаваним електрокаром США.

Топова версія седана комплектується 262-сильним двигуном, який живиться від літій-іонних батарей ємністю 50 або 75 кіловат-годин. Ціни на електромобіль починаються з 35 тисяч доларів.