Віртуальний електричний суперкар Audi показали на відео

Виртуальный электрический суперкар Audi показали на видео

Компанія Audi опублікувала на своїй сторінці в Facebook тизерное відео нового віртуального електричного суперкара, розробленого для гоночного симулятора Gran Turismo Sport. Прототип буде представлений повністю 9 квітня.

Всі подробиці про автомобіль поки тримаються в секреті. Судячи з хештегам, новинка отримає позначення Vision GT e-tron. З цього випливає, що гоночний автомобіль оснастять електричною силовою установкою. Крім цього машина отримає привід на всі колеса і масивне антикрило. За даними Motor1, спорткар може бути побудований на базі R8.

Audi стане не першим автовиробником, який розробив комп’ютерний суперкар для гри Gran Turismo Sport на консолі PlayStation 4. У минулому році Honda показала новий віртуальний суперкар Sports Vision.

Крім цього, компанія Peugeot представила гоночний автомобіль L750 R HYbrid. Кузов машини виконаний з вуглеволокна, завдяки чому маса концепту складає всього 825 кілограмів. Прототип оснащується двигуном внутрішнього згорання і електромотор. Бензинова силова установка має потужність 580 к. с. і максимальною швидкістю 10 000 оборотів в хвилину. Мотор працює спільно з 170-сильним електричним двигуном. Сумарна віддача L750 R HYbrid становить 750 кінських сил.