Водіям представили новий Suzuki Ertiga

Водителям представили новый Suzuki Ertiga

Компанія Suzuki на автосалоні в Індонезії представила нове покоління мінівена Suzuki Ertiga. Автомобіль збільшився в розмірах і отримав новий двигун 1,5 л.

Ertiga поточного покоління знаходиться у продажу вже шість років, так що його поява нового покоління вже цілком назріло. Мінівени популярні в Азії в цілому, і в Індонезії зокрема. Так, наприклад, на мінівени припадає 30% ринку Індонезії.

Водителям представили новый Suzuki Ertiga

Дизайн у Ertiga сучасний і спортивний. Він помітно красивіше, ніж дизайн моделі попереднього покоління.

Suzuki Ertiga нового покоління збільшився в розмірах на 150 мм. Тепер він навіть трохи довший, ніж Mercedes B-Class або BMW 2-Series Active Tourer. Модель попереднього покоління була ближче за розмірами до A-Class.

Завдяки збільшеним розмірам у цього мінівена тепер стало більше простору в салоні, ніж раніше. У ньому з комфортом розміщуються сім осіб. На жаль, японці чомусь не показали салон, так що ми поки не можемо про нього сказати нічого конкретного. Нам відомо тільки, що в ньому є вставки з вуглеволокна і дерева.

Водителям представили новый Suzuki Ertiga

Під капотом знаходиться новий двигун 1,5 л. Його потужність не відома, але ми думаємо, що слід очікувати цілком гідних цифр.

Перше покоління Suzuki Ertiga з’явилося в 2012 році. З тих світ в 70 країнах світу було продано більше 680 000 екземплярів цієї моделі.