Водії Дубая отримають цифрові номери

Водители Дубая получат цифровые номера

Комітет по дорогах і транспорту Дубая має намір запустити пілотний проект з використання цифрових номерних знаків. Ініціатива дозволить в автоматичному режимі інформувати екстрені служби про аварії, в режимі реального часу обмінюватися даними з іншими учасниками руху і контролювати переміщення викрадених транспортних засобів.

У кожен такий знак буде вбудований GPS-приймач, передавальний пристрій і цифровий екран. Панель буде підключена до Мережі, що дозволить автоматично списувати плату за обслуговування, паркування і штрафи з рахунку власника. Метою пілотного проекту стане перевірка надійності роботи технології в умовах сухого клімату з високою температурою повітря.

Водители Дубая получат цифровые номераПовномасштабний макет капсули Hyperloop.

Цифрові номерні знаки — не перша ініціатива Дубая, пов’язана з розвитком і вдосконаленням транспортних систем. Так, влада міста має намір до 2020 року запустити лінію «вакуумних» поїздів Hyperloop, які курсуватимуть між Дубаєм і Абу-Дабі. Поїздка за маршрутом протяжністю 140 кілометрів займе всього 12 хвилин.

Крім цього, місцеве управління транспорту планує інтегрувати в існуючу мережу громадського транспорту літаючі таксі.

Водители Дубая получат цифровые номераЦифровий реєстраційний знак RPlate Pro.

У січні поточного року цифрові автомобільні номери дозволили використовувати в Каліфорнії. На панель RPlate Pro, розробленої компанією Reviver Auto, крім буквено-цифрового коду, можна виводити персональні повідомлення, дані про страховку і оплати паркування, а також порушення.