Вже не Touareg: «живі» фото Zotye T600 нового покоління

Уже не Touareg: «живые» фото Zotye T600 нового поколения

В Мережу виклали знімки нового «паркетника» китайської марки. На домашній ринок модель вийде в цьому році.

Раніше компанія Zotye розповсюдила ескізи та тизери кросовера, відомого поки під внутризаводским індексом B11G. Тепер же в розпорядженні «піднебесного» видання Autohome виявилися «живі» фотографії новинки. Модель будуть позиціонувати як стандартного SUV T600 другого покоління.

Уже не Touareg: «живые» фото Zotye T600 нового поколения

Нагадаємо, в Китаї T600 – це ціле сімейство, крім «звичайної» моделі, до нього також входять версії Sport Coupe, всі три машини відрізняються один від одного дизайном. «Спортивний» крос на домашньому ринку продають з 2016-го, Coupe – з 2017 року, так що ці дві модифікації змінюватися поки не будуть.

Уже не Touareg: «живые» фото Zotye T600 нового поколения

Стандартний T600 дебютував у 2013-му, «паркетник» першої генерації схожий на старий Volkswagen Touareg. Судячи з тизери і шпигунських фото, «шестисотий» другого покоління кардинально зміниться зовні і вже не буде нагадувати Туарег. Над салоном «китайця» теж серйозно попрацювали: кросовер отримав абсолютно нову передню панель, віртуальну «панель приладів» і мультимедіа-систему з піднесеним тачскріном. Замість важеля перемикання передач – шайба.

Уже не Touareg: «живые» фото Zotye T600 нового поколения

Про моторній гаммі Zotye T600 другої генерації даних поки немає. Нинішній крос в Китаї доступний з бензиновими турбованими двигунами 1.5 2.0 потужністю 162 і 190 л. с. відповідно, обидва поєднуються з п’ятиступінчастою «механікою», для дволітрового мотора ще передбачений «робот». «Паркетник» T600 Sport оснащується тими ж двигунами й трансмісіями, що і стандартний «шестисотий», а T600 Coupe можна придбати зі 156-сильним мотором 1.5 T (МКП або АКП) або турбодвигуном потужністю 1.8 177 к. с., укомплектованим «роботом». Привід у всіх модифікацій T600 – тільки передній.