Audi і Airbus створили спільний сервіс для пасажирських перевезень

Audi и Airbus создали совместный сервис для пассажирских перевозок

Компанії Airbus і Audi оголосили про запуск спільного сервісу в області міської мобільності. З початку літа партнери запустять нову службу, яка об’єднає перельоти на вертольотах з поїздками на автомобілях.

Новий сервіс буде працювати на платформі Voom — спеціального додатка для замовлення вертолітного таксі. Першими, хто зможе скористатися новою послугою, стануть пасажири в бразильському Сан-Паулу і мексиканській Мехіко.

«Світ стрімко урбанизируется, наземна інфраструктура вже не здатна відповідати вимогам завтрашнього дня. Зростаюча завантаження доріг обмежує можливість вільно пересуватися в місті й змушує пасажирів витрачати час і гроші. Переклад повітряного простору в третій вимір міської транспортної мережі стане революцією в нашому житті — і Airbus готовий її здійснити», — зазначив генеральний директор Airbus Том Ендрюс.

Раніше стало відомо, що Audi стала учасником проекту літаючого автомобіля Pop Up, розробку якого веде авіабудівна компанія Airbus і італійське кузовне ательє Italdesign.

Концепція апарату полягає в тому, спеціальна пасажирська капсула може вставати на спеціальну платформу з колесами для пересування по землі. При попаданні в пробку модуль прикріплюється до літальному апарату з чотирма роторами, який доставить пасажирів до місця призначення. Audi повинна принести в проект свій досвід в області електричних технологій і батарей, а також систем безпілотного управління.