Audi відмовиться від участі в Детройтському автосалоні

Audi откажется от участия в Детройтском автосалоне

Участь у майбутніх виставках поки теж під питанням, і буде вирішуватися виходячи з міркувань ефективності такої реклами продукції.

Як зазначили в керівництві компанії, виробник може повернутися на автосалон. «Audi мала довгу й успішну історію на NAIAS (North American International Auto Show), представляючи багато моделей, якими користуються клієнти компанії сьогодні. Ми вирішили, що в 2019 році не будемо брати участь у NAIAS. Ми продовжимо оцінювати автошоу в кожному конкретному випадку щодо термінів впровадження наших продуктів і цінності, яку шоу приносить з точки зору ЗМІ і споживачів», заява керівництва Audi.

Audi откажется от участия в Детройтском автосалоне

В останні роки від участі в Детройтському автосалоні відмовилися Mazda, MINI, Volvo, Porsche, Mitsubishi, Jaguar і Land Rover, аргументуючи свої рішення зниженням витрат на маркетинг. Але є й інша причина — CES (виставка споживчої електроніки) в Лас-Вегасі, що проходить за кілька тижнів до автошоу в Детройті і привертає все більшу увагу автовиробників і споживачів.

Представник Асоціації автодилерів Детройта, що займається організацією автосалону, заявив, що найближчим часом буде завершено «глобальний етап, який дозволить забезпечити рентабельні можливості для глядачів» і автовиробників, підкресливши, що подібні умови зможе запропонувати тільки Детройт. Раніше повідомлялося, що в керівництві компанії планують перенести автошоу 2019 року з січня на інший місяць, але точна дата поки не оголошена.