Автомобіль без дверей продали майже за 600 000 євро

Автомобиль без дверей продали почти за 600 000 евро

Італійський аукціонний будинок Aste Bolaffi виставив на торги 90 лотів кузовного ательє Bertone, серед яких виявилися два унікальних концепт-кара.

Перший зі згаданих концептів — купе Bertone Alfa Romeo 8C Competizione Pandion 2010 року, виготовлене до столітнього ювілею фірми Alfa Romeo. Цей автомобіль відрізнявся тим, що фактично не мав дверей в їх звичному розумінні — потрапити в салон можна було тільки після того, як на 90 градусів вгору піднімався весь борт кузова. Стартова ціна купе була заявлена в 260 000 євро, і після нетривалих торгів автомобіль був куплений за 575 000 євро.

Автомобиль без дверей продали почти за 600 000 евро

На думку ряду авторитетних колекціонерів, покупець дуже вдало вклав гроші, особливо враховуючи той факт, що машина виготовлена в єдиному екземплярі і вже стала частиною автомобільної історії. Поза всяким сумнівом, в подальшому її ціна буде тільки рости.

Другий концепт — Bertone Nuccio. Він був побудований у 2012 році на агрегатній базі спорткара Ferrari F430 і при стартовій ціні в 280 000 євро був проданий за 320 000 євро. Це також дуже вдале вкладення грошей, причому відносно невеликих. Особливо це помітно, якщо подивитися на те, скільки коштують випускаються на замовлення тієї ж Ferrari або Lamborghini штучні спорткари — ціна на такі автомобілі, як правило, тільки стартує з позначки в мільйон доларів або євро і запросто може досягати двох мільйонів, якщо не більше.

Автомобиль без дверей продали почти за 600 000 евро

Що стосується інших лотів, то це були малюнки, ескізи і моделі автомобілів, які свого часу розробляв ательє Bertone для таких автовиробників як Ferrari, Alfa Romeo, FIAT, SIMCA, Lamborghini, Lotus, Renault і Peugeot. В залежності від давності і унікальності, за ескізи і малюнки просили від 1500 до 2500 євро за штуку. У цьому зв’язку варто відзначити позицію італійського уряду, яке висловило жаль, що багато лоти, які фактично є частиною історичної та культурної спадщини Італії, були придбані іноземними покупцями.