BMW M5 Competition: офіційні характеристики

BMW M5 Competition: официальные характеристики

Компанія BMW опублікувала офіційні характеристики BMW M5 в версії Competition. Повнопривідний спортседан з 625-сильним турбомотором зможе розігнатися до «сотні» за 3,3 секунди.

Швидке поява у спортседана BMW M5 особливо потужної версії Competition вже давно було секретом Полішинеля: такі чутки дійшли до нас ще минулої зими. Але тепер вони отримали офіційне підтвердження: характеристики такої машини розміщено на німецькому сайті BMW.

Як і передбачалося, потужність турбомотора V8 4.4 підвищена з 600 до 625 к. с. При цьому максимальний крутний момент так і залишився на рівні 750 Нм.

Форсований мотор дозволяє суперседану набрати «сотню» за 3,3 секунди і подолати позначку 200 кілометрів на годину за 10,8 секунди. Звичайний BMW M5 виконує ці вправи за 3,4 і 11,1 секунди відповідно. А ось максимальна швидкість не змінилася, і обумовлена електронним обмежувачем: при замовленні опції M driver’s package вона складе 305 кілометрів на годину.

Всі «емки» у версії Competition отримають 20-дюймові легкосплавні колеса моделі M 789, з роздвоєними у формі букви «Y» спицями. Ще однією відмінною особливістю буде чорне антикрило на кришці багажника.

BMW M5 Competition: официальные характеристикиФото BMW M5 з конфігуратора з колесами моделі M 789.

На цьому офіційна інформація закінчується, але є ще дещо-які дані від покупців, які вже встигли замовити собі такі машини у дилерів. Кажуть, що BMW M5 Competition отримає більш гучну вихлопну систему і підвіску зі зміненими калібруваннями (зменшеним кліренсом і підвищеною жорсткістю). Крім того, варто чекати більш багату комплектацію — наприклад, всі машини отримають опціональну аудіосистему Bowers & Wilkins.

Імовірно, офіційний дебют BMW M5 Competition відбудеться восьмого травня, у липні стартує виробництво, а у вересні покупці отримають перші машини.