Bosch буде рятувати мотоцикли від падіння за допомогою реактивних двигунів»

Bosch будет спасать мотоциклы от падения при помощи «реактивных двигателей»

Компанія Bosch веде роботу над експериментальною технологією, яка дозволить запобігти падіння мотоцикла при втраті зчеплення коліс з дорогою. Для вирівнювання байка пропонується використовувати мініатюрні «реактивні двигуни».

Ступінь небезпеки зносу коліс буде визначатися автоматично, за допомогою спеціальних датчиків. Якщо мотоцикл почне втрачати зчеплення з дорогою, через сопло в «верхньої» частини система викине струмінь стисненого повітря, створивши зворотну тягу, яка поверне колесо на потрібну траєкторію.

При цьому використовувати систему можна тільки один раз, як подушку безпеки. Крім того, вона досить складна, і поки компанія не може гарантувати її безперебійну роботу.

Раніше Bosch представила нову технологію, яка дозволить значно скоротити рівень викидів оксидів азоту (NOx) дизельними машинами. У компанії вважають, що використовуючи активну терморегулювання можна підтримати оптимальну температуру в системі рециркуляції вихлопних газів (EGR), знизивши рівень викид NOx до 13 міліграмів на кілометр, при поточному обмеження в 168 міліграм.