Чудо техніки: одноколісний самобалансируючий електромотоцикл

Электромотоцикл Mega Hub Motor Electric Unicycle – це по суті сидіння, під яким крутиться 17-дюймове колесо, що приводиться в рух 3000-ватним бесщеточным електромотором.


Безперебійної, тихою і плавною роботою електродвигуна управляє програмований контролер Kelly, який зазвичай встановлюється на електробайки і гольф-кари. А самобалансируючий ефект досягнуто за рахунок оснащення деяких компонентів від мотоцикла Урал 1950-х років випуску.

В результаті у Джона Дінглі вийшло щось зовсім унікальне.

Схоже, що даний проект спочатку не передбачав комерціалізацію, а був просто цікавою ідеєю. У багатьох відеороликів Дінглі з захватом показує своє дітище, пояснюючи, як їздити на одноколісному мотоциклі.

За його словами, для навчання їзди на даному диво техніки потрібно не більше 5 хвилин, однак, транспорт вийшов досить швидкісним. Яку він може розвивати максимальну швидкість, винахідник поки не знає, побоюючись розганятися.

«Зараз основним обмеженням швидкості одноколісного мотоцикла є тільки мій страх. Адже управління ним відбувається аналогічним чином, як і у звичайного мотоцикла, а ось стійкість його все ж менше», – зізнається Дінглі зі сміхом.