Citroen розсекретив оновлений кросовер C4 Cactus для країн Латинської Америки

Citroen рассекретил обновлённый кроссовер C4 Cactus для стран Латинской Америки

Французька компанія Citroen офіційно розсекретила оновлений C4 Cactus 2018 модельного року, призначений для країн Латинської Америки. На відміну від європейської версії, більш «свіжа» модель позиціонується як компактний SUV.

Нагадаємо. Модель Citroen C4 Cactus з’явилася на ринку в 2014 році, і з самого початку позиціонувалася як компактний кросовер. Восени минулого року французи представили оновлену модель для європейського ринку, яку «розжалували» хетчбеки. Таким чином компанія «звільнила дорогу» для нового «паркетника» C3 Aircross.

Тепер же виробник розсекретив оновлений Citroen C4 Cactus, який призначений для країн Латинської Америки (Бразилії, Аргентині, Уругваї, Парагваї і Колумбії). На відміну від «старосвітської» версії машина є кросовером.

Оновлений компактний кросовер Citroen C4 Cactus для Латинської Америки буде вироблятися на потужностях бразильського підприємства французького бренду. Старт продажів новинки запланований на другу половину поточного року.

Citroen рассекретил обновлённый кроссовер C4 Cactus для стран Латинской Америки

На жаль, в даний момент компанія не розсекретила детальну інформацію про технічне оснащення оновленої моделі Citroen C4 Cactus. Нагадаємо, що автомобіль для Європи отримав нову підвіску з гідравлічними обмежувачами ходу (Progressive Hydraulic Cushions, PHC). Однак за чутками компанія може відмовитися від такої опції, щоб стримати ціни на машину на колишньому рівні.

За даними наших колег, у Латинській Америці оновлений компактний кросовер Citroen C4 Cactus буде доступний з двигуном 1.6 THP (173 к. с.), а також з мотором 1.6 FlexStart, який здатний працювати на бензині і етанолі (115 і 118 к. с.). Незалежно від модифікації, автомобіль буде доступний тільки з переднім приводом.