«Дакар-2019» вперше пройде тільки в одній країні

«Дакар-2019» впервые пройдет только в одной стране

В наступному році ралі-рейд «Дакар» в перші у своїй історії пройде по території тільки однієї країни – Перу. До цього маршрут гонки пролягав по трьох країнах: в 2018-му – по Перу, Болівії і Аргентині, у 2017-му – по Парагваю, Аргентині та Болівії.

Ралі-рейд розпочнеться 6 січня і завершиться 17 січня. Гонка пройде по кільцевому маршруту зі стартом та фінішем у Лімі. Спочатку брати участь в «Дакарі-2019» планувала Чилі, однак в останній момент влада країни вирішили від цього відмовитися з економічних причин. Також велися переговори з Еквадором і Болівією.

У Перу більша частина маршруту – близько 70 відсотків – буде складатися з пісків і дюн.

В поточному році з’явиться окрема класифікація, яка буде призначена для тих пілотів, які зіткнуться з якими-небудь проблемами по ходу першого тижня «Дакара». Тепер їм дозволять не сходити, а переміститися в особливу категорію, де, тим не менш, збережуться всі правила змагання, включаючи порядок старту.

«Дакар-2019» впервые пройдет только в одной странеОфіційний постер «Дакара-2019»

На «Дакарі-2018» у класі вантажівок переміг екіпаж Едуарда Миколаєва на «Камазі», а в категорії автомобілів кращим став Карлос Сайнс на «Пежо». Цей ралі-рейд став останнім для французької команди, яка вирішила піти з «Дакара».