Дизельгейт триває: Porsche відкликає машини

Дизельгейт продолжается: Porsche отзывает машины

Міністерство транспорту Німеччини, KBA, виявило, що автомобілі Porsche, з новітніми дизельними двигунами Євро 6, були оснащені сумно відомими пристроями, які допомагають автомобілів обходити суворі умови лабораторних випробувань.

Фірмі було наказано відкликати 60 000 автомобілів з «обманками».

Поки що коментарів від Porsche не було. Швидше за все, на відкликаних машина замінять програмне забезпечення. З-за ряду відгуків, з’явилося припущення, що Porsche може взагалі відмовитися від дизелів.

Однак глава відділу продажів компанії Детлев фон Платний повідомив в березні в галузевій газеті, що компанія залишається відданою дизелів в майбутньому.

В інтерв’ю газеті Automotive News Europe фон Платний заявив, що в планах компанії розробка дизельних моторів для Cayenne і, можливо, для Macan. Для моделей SUV це має сенс, так як клієнти хочуть мати хороший крутний момент і низький витрата. Дизель дає і те і інше.

Більш того, Porsche сказав, що він волів би використовувати екологічно безпечні бензини і дизелі в своїх автомобілях в майбутньому.

Йорг Кернер, глава Porsche з розвитку трансмісії сказав, що в майбутньому компанія буде створювати двигуни, що використовують весь потенціал горючих видів палива з точки зору оптимізації викидів CO2 і продуктивності.