Dodge випустив останнього «Демона»

Dodge выпустил последнего «Демона»

З конвеєра канадського заводу альянсу Fiat Chrysler Automobiles (FCA) зійшов останній, 3300-й примірник екстремального купе Dodge Challenger SRT Demon. Спочатку чорну машину вручну перефарбують у ексклюзивний відтінок червоного Viper Red і в червні виставлять на торги аукціонного будинку Barrett-Jackson.

Dodge выпустил последнего «Демона»

Публічний дебют лімітованого Dodge Challenger SRT Demon відбувся в квітні 2017 року. Маслкар оснащується 6,2-літровим двигуном V8 з приводним нагнітачем. Мотор видає 850 кінських сил і 1044 Нм крутного моменту.

Dodge выпустил последнего «Демона»

З місця до 96 кілометрів на годину SRT Demon розганяється за 2,1 секунди. Дрэговую дистанцію у чверть милі (402 метри) купе проходить за 9,65 секунди, на виході швидкість перевищує 225 кілометрів на годину. Максимальна швидкість машини – 335 кілометрів на годину. В оснащення моделі входять дрэговые покришки і набір спеціальних інструментів.

Dodge выпустил последнего «Демона»

У квітні повідомлялося, що Dodge продасть останні примірники SRT Demon та Viper одним лотом. Обидві машини пофарбовані в червоний колір. Ціна комплекту з двох машин поки не називається. Виручені від продажу кошти марка планує направити на благодійність