Ducati відкликає кілька сотень мотоциклів на північноамериканському ринку

Ducati отзывает несколько сотен мотоциклов на североамериканском рынке

Італійський виробник мотоциклів компанія Ducati оголосила про відкликання кількох сотень одиниць своєї продукції на північноамериканському ринку.

Під програму щодо відкликання підпадають мотоцикли моделей Panigale V4, Panigale V4 S і Panigale V4 Speciale. Всього 692 примірника.

Причина відкликання досить серйозна — ймовірність загоряння. Вся отзываемая техніка — 2018 модельного року.

Ducati отзывает несколько сотен мотоциклов на североамериканском рынке

Як йдеться в документах, компанія, отримавши дані про кілька інцидентів, вирішила оголосити відгук, пов’язаний з імовірною витоком палива. Дефекти виявили, по-перше, в клапані в нижній частині паливного бака, який може протікати з-за неправильної установки ущільнювальної прокладки, а по-друге, в районі кришки бензобака — вона, як з’ясувалося, не забезпечує достатній рівень вентиляції, із-за чого в момент відкривання бензин може розпорошуватися навколо — це збільшує ймовірність загоряння.

Відгук здійснюється спільно американської Національним управлінням з безпеки руху на автострадах (NHTSA) і північноамериканським відділенням Ducati — Ducati North America.

Ducati отзывает несколько сотен мотоциклов на североамериканском рынке

Компанія відреагувала досить оперативно — відгук оголошений всього через два місяці після того, як в інтернеті з’явилися фотографії згорілого в Канаді у Ванкувері прямо на дорозі Ducati Panigale.

Проблему номер один передбачається вирішити за допомогою установки нового ущільнювача. А проблему номер два вилікують заміною кришки бензобака на модернізовану версію.

Поки відгук оголошено тільки на північноамериканському ринку, але швидше за все, він буде поширений і на інші ринки, де офіційно представлена італійська марка.