Екс-главі Volkswagen пред’явили звинувачення в шахрайстві

Экс-главе Volkswagen предъявили обвинение в мошенничестве

Прокуратура Східного округу штату Мічиган пред’явила кримінальні звинувачення екс-голові концерну Volkswagen Мартіна Винтеркорну.

Екс-главі німецького концерну змову з метою шахрайства проти уряду США і порушення закону США «ПРО чистому повітрі». Також він звинувачується в одному злочинному епізоді шахрайства. Разом з ним звинувачуються ще п’ятеро екс-співробітників Volkswagen. Вінтеркорн в 2007-2015 роках був генеральним директором Volkswagen і головою ради директорів компанії.

Звинувачення стверджує, що співробітники концерну вступили в змову з тим, щоб підробити результати вихлопних тестів, при цьому добре знаючи, що їхні двигуни не відповідали стандартам.

Экс-главе Volkswagen предъявили обвинение в мошенничестве

Дизельний скандал розгорівся восени 2015 року, коли американські влади викрили концерн Volkswagen AG в підтасовуванні даних по вмісту шкідливих речовин у вихлопах дизельних автомобілів. Потім претензії виникли й у європейських регуляторів. Концерну довелося відкликати частину своєї продукції, а всього дизельгейт торкнувся більше 10 млн автомобілів по всьому світу. Загальні витрати концерну з-за дизельного скандалу вже перевищили $19,2 млрд.

Раніше один з колишніх менеджерів американського підрозділу німецького автоконцерну Volkswagen Олівер Шмідт був засуджений в США до семи років в’язниці за звинуваченнями у причетності до фальсифікації даних про забруднення повітря. Це максимальне покарання, яке загрожувало екс-менеджера в рамках угоди зі слідством. Сам Шмідт свою провину визнав.

Прокуратура Східного округу штату Мічиган пред’явила кримінальні звинувачення екс-голові концерну Volkswagen Мартіна Винтеркорну. Екс-главі німецького концерну змову з метою шахрайства проти уряду США і порушення закону США «ПРО чистому повітрі». Також він звинувачується в одному злочинному епізоді шахрайства. Разом з ним звинувачуються ще п’ятеро екс-співробітників Volkswagen. Вінтеркорн в 2007-2015 роках був генеральним директором Volkswagen і головою ради директорів компанії. Звинувачення стверджує, що співробітники концерну вступили в змову з тим, щоб підробити результати вихлопних тестів, при цьому добре знаючи, що їхні двигуни не відповідали стандартам. Детальніше: https://avtoblog.ua/news/eks-glave-volkswagen-predjavili-obvinenie-v-moshennichestve