Експерти з США назвали десяток «практично вічних» автомобілів

Эксперты из США назвали десяток «практически вечных» автомобилей

Незалежні експерти Consumer Reports опублікували рейтинг автомобілів, які без проблем проїжджаю понад 320 тисяч кілометрів. Для складання рейтингу були опитані респонденти, які володіли підтриманими авто. Головними критеріями були такі показники: авто повинні були пройти не менше 300 тис. км і при цьому не надати своїм власникам ніяких проблем.

Десятка найбільш надійних авто виглядає наступним чином:

Toyota Camry

Toyota Camry хвалять за надійність. Правда, часто забувають сказати цей високий рівень надійності досягається коротким межсервисным інтервалом – на станцію техобслуговування рекомендується заїжджати кожні 10 000 км. Таким чином обслуговування цього авто коштуватиме дещо дорожче, ніж в інших марок. І все ж власники Toyota Camry дійсно рідко скаржаться на цей автомобіль.

Honda Accord

До цього автомобіля практично неможливо причепитися. Ергономіка, оздоблення салону, їздові характеристики – ідеально майже все. Якщо вже чіплятися, то тільки до жорсткою підвісці. Але це плата за надійність і за можливість розганятися до «сотні» за 10,6 секунди.

Toyota Prius

Toyota Prius по праву вважається одним з кращих автомобілів, якщо говорити про співвідношення якість – ціна – економічність. Це міський сімейний автомобіль для тих, кому за 30. А ось молодь цей автомобіль оцінить навряд чи – вже дуже у Пріуса серйозний дизайн.

Honda CR-V

Honda CR-V – автомобіль простий і невигадливий. Пластик комусь може здатися зовсім простакуватий, але якість збірки настільки висока, що навіть у старих авто скрипу не почуєш. Немає питань і до ергономіки, як, втім, і іншим характеристикам. Движки Honda завжди були відомі своєю надійність. При правильному обслуговуванні і використанні матеріалів високої якості проблем з автомобілем не буде.

Toyota Sienna

«Беріть, не пошкодуєте!», — саме так відгукуються про Toyota Sienna ті, кому довелося поїздити на цій машині. А ще цей автомобіль називають універсальним для всієї родини. Серед плюсів машини високий рівень комфорту, недорога експлуатація, висока зручна посадка і прекрасний огляд.

Honda Civic

Honda Civic уже не перший рік входить в топ-10 самих продаваних автомобілів. Серед незаперечних переваг називають цікавий дизайн, високу посадку, просторий салон, невибагливість в обслуговуванні і високу надійність всіх систем.

Toyota Corolla

Toyota Corolla – автомобіль з надійним двигуном, з хорошою ходової, з просторим багажником і салоном і завжди готовий виїхати на дорогу. Деякі експерти називають її кращою в своєму класі.

Toyota 4Runner

Говорячи про Toyota 4Runner, в першу чергу згадують про їх надійності, високої прохідності і невибагливості. Якщо до машини відноситься дбайливо, то протягом кількох років можна уникати серйозних поломок.

Toyota Highlander

Toyota Highlander називають гідним автомобілем з фантастичною надійністю. Якщо в перші 5 років експлуатації своєчасно проводити технічне обслуговування, заїжджати на станцію, щоб поміняти розхідники і масло, то ніяких проблем не доставить.

Ford F-150

Цей автомобіль підійде всім любителям комфорту, хоча він і призначений для бездоріжжя. Шкіряний салон, широкий вибір електрорегулювань. Машина веде себе чудово на будь-яких дорогах.