Fiat припинить випуск масових моделей

Fiat прекратит выпуск массовых моделей

Концерн Fiat Chrysler Automobiles припинить виробництво автомобілів Fiat в Італії, сфокусувавшись на виробництві машин преміальних брендів.

Старт змін у виробництві запланований на червень. Складання моделі Panda буде перенесено в Польщу, де в даний час налагоджено випуск моделей: 500, Abarth 595 і Lancia Ypsilon. Заводи FCA в Неаполі й Туріні, на яких в даний час збирають Alfa Romeo Mito і Panda, будуть переоснащені для випуску моделей Maserati і Jeep. На заводі в Турині вже випускають кросовер Maserati Levante.

Fiat прекратит выпуск массовых моделей

Від продукції, що зараз на заводі FCA в Мельфи моделі Punto було прийнято рішення відмовитися після 13 років на конвеєрі, як і від Mito, представленого в 2008 році. Звільнився від хетчбека конвеєр перепрофілювали на випуск другого кросовера Maserati.

З цією стратегією FCA буде легше інтегрувати гібридні моделі у свою лінійку, повідомило джерело агентства, знайомий з планом. Виробник має намір відмовитися від дизельних автомобілів до 2022 року і планує низку продуктивних гібридів під своїми преміальними брендами. Випуск електрокарів почнеться в 2020 році з моделі Alfieri Maserati.

Fiat прекратит выпуск массовых моделей

Ймовірно, все пояснюється простіше, FCA просто позбавляється від неліквіду, що демонструє наступна нижче таблиця. В принципі, непогано продається Fiat Panda, але від нього поки що і не відмовляються, а переносять виробництво в Польщу, що, ймовірно, дозволить також знизити собівартість виробництва.