Фотошпигуни заглянули в салон нового седана Hyundai Lafesta

Фотошпионы заглянули в салон нового седана Hyundai Lafesta

Нова «четырехдверка» Хенде встане на конвеєр вже в цьому році. Модель призначена для «молодого покоління».

У квітні 2018-го компанія Hyundai привезла на Пекінське мотор-шоу прототип купеобразного седана Lafesta. До речі, в лінійці Nissan є мінівен з таким ім’ям, що його випускають з 2004 року, але в Китаї цю модель не продають. Зовнішній вигляд концепту Хенде виконаний у новому фірмовому стилі, який в компанії назвали «Чуттєва спортивність» (Sensuous Sportiness).

Фотошпионы заглянули в салон нового седана Hyundai Lafesta

Очікується, що серійна модель збереже дизайн прототипу. Салон же Lafesta в Пекіні не показали – у представленої на виставці машини були замкнені двері і наглухо тоновані стекла. Втім, завдяки шпигунським фото, які опинилися в розпорядженні видання Autohome, тепер ми знаємо, як виглядає інтер’єр товарного седана. Так, Lafesta отримала триспицеве кермове колесо, над передньою панеллю височить великий тачскрін мультимедіа-системи. У крісел – «шкіряна» оббивка з прострочуванням і червоними вставками.

Фотошпионы заглянули в салон нового седана Hyundai Lafesta

Довжина Lafesta становить 4 660 мм, розмір колісної бази – 2 700 мм. Судячи по габаритам, модель побудована на базі Elantra. Китайцям новий седан запропонують з бензиновими «турбочетверками» 1.4 T-GDI і 1.6 T-GDI, обидва мотора поєднуються з семиступінчастим преселектівним «роботом». Потужність моторів поки не розголошується, на інших моделях марки вони видають 130 – 204 л. с.

Виробництво Lafesta налагодять в Піднебесній, в цій країні продажу купеобразного седана стартують в четвертому кварталі поточного року. Як раніше заявили в Hyundai, модель розроблена спеціально для китайського ринку, вона призначена в першу чергу для молодої аудиторії. Швидше за все, за межі Китаю новинка все ж не вибереться.

Фотошпионы заглянули в салон нового седана Hyundai Lafesta

А чи знаєте Ви, що у InfoCar є крутий Telegram-канал?

Так, вже давно їм пользуюсьДа, але вирішив не использоватьНет, вперше слышуОбязательно підпишуся — https://t.me/infocarua

і дізнатися результати опитування