Hennessey планує побити рекорд швидкості з Venom F5

Hennessey планирует побить рекорд скорости с Venom F5

Американське тюнінг-ательє Hennessey планує наступного року встановити новий рекорд швидкості з гіперкаром Venom F5. Про це в інтерв’ю виданню Automobile заявив глава компанії Джон Хеннессі. За його словами, вони спробують розігнати автомобіль до 301 милі в годину (484 км/год).

Venom F5 оснастять 8,5-літровим двигуном V8. Потужність агрегату перевищить 1600 л. с. При цьому, раніше повідомлялося, що гіперкар укомплектують 7,4-літровим твін-турбо двигуном. Коефіцієнт аеродинамічного опору складе 0,33. Кузов машини виконають з карбону, повідомляє Motor1.

Назва гіперкара — відсилання до шкалою Фудзиты, по якій класифікується потужність торнадо. Категорія F5 відноситься до вітру «неймовірною» сили, швидкість якого варіюється в діапазоні від 419 до 512 км на годину.

В майбутньому машина отримає серійну версію. Новинка буде випущена обмеженим тиражем в 24 примірника. Заявки бажаючих придбати гіперкар буде розглядати сам Джон Хеннесі. Ціна на автомобіль складе близько 1,6 млн доларів. Збірка машини буде вестися на заводі Hennessey’s Sealy в Техасі.