Hyundai представив незвичайний лімузин

Hyundai представил необычный лимузин

Компанія Hyundai виводить на ринок люксову версію свого оновленого фургона Grand Starex – під назвою Limousine.

Якщо зовні Grand Starex Limousine відрізняється від стандартного мікроавтобуса, оновленого в кінці 2017 року, лише високим дахом і хромованими гратами радіатора і порогами, то всередині – це справжній лімузин.

Hyundai представил необычный лимузин

Машина буде пропонуватися у двох варіантах – шести і восьмимісній. Найрозкішніша буде, зрозуміло, на шість осіб – з індивідуальними кріслами на другому і третє рядах. У цьому випадку основний салон відділений від кабіни водія невеликою перегородкою, в яку вбудований 21-дюймовий телевізор. Управління останнім, так само як і іншими функціями мультимедіа покладено на 8-дюймовий тачскрін, розташований перед пасажирами другого ряду. Сидячі в салоні, неодмінно оцінять висококласну аудіосистема Kуell з 11-ма динаміками.

Hyundai представил необычный лимузин

Який саме двигун будуть встановлювати на Grand Starex Limousine невідомо, однак припустимо, що це буде топовий агрегат з пропонованих на базову модель. Нагадаємо, що оновлений Hyundai Grand Starex комплектується 2,5-сильним турбодизелем потужністю 140 л. с., або 176 к. с. (із змінною геометрією турбіни). Можлива також установка двигуна на природному газі – 2.4 LPi, потужністю 159 к. с. найпотужніший дизель комплектується 5-ступінчастим автоматом, а більш слабкі мотори – 6-ступінчастою механічною КП. Привід – або задній, або повний.

Про ціни на Hyundai Grand Starex Limousine, продажі якого почнуться в Кореї вже в червні, компанія замовчує. Нагадаємо, що на місцевому ринку вартість Grand Starex Limousine починається від 20 тис. доларів.