Ілон Маск розповів про найбільш доступною Tesla з двома моторами

Илон Маск рассказал о самой доступной Tesla с двумя моторами

Компанія Tesla розробить двомоторний модифікацію свого самого доступного електрокара Model 3. Прем’єра новинки повинна відбутися цього літа. Про це у своєму Twitter написав керівник американського виробника електрокарів Ілон Маск.

Топ-менеджер заявив, що автомобіль отримає систему повного приводу і зможе розганятися до 100 км/год за 3,5 секунди. Максимальна швидкість спорткара — 250 км/год, Запас ходу новинки складе 500 км.

Двигуни будуть розташовуватися в передній і задній частинах автомобіля. Автомобіль отримає спойлер з карбону і 20-дюймові колісні диски. Також очікується, що електрокар оснастять пневматичною підвіскою і модернізованими гальмівними механізмами. Бажаючим придбати Model 3 з двома моторами доведеться заплатити близько 78 тис. доларів.

На даний момент Tesla пропонує два варіанти Model 3, які комплектуються тільки одним двигуном. Базовий автомобіль здатний прискорюватися з місця до 100 км/год за 5,6 сек., а його максимальна швидкість складає 210 км на годину. Запас ходу без підзарядки — 354 кілометри.

Варіант Long Range комплектується 258-сильним електромотором, який дозволяє набирати «сотню» за 5,1 сек., а його максимальна швидкість дорівнює 225 км на годину. Блок батарей ємністю 80,5 кВт-год дозволяє проїхати без підзарядки до 500 кілометрів.