Іранська дівчина зробила собі комфортний інвалідний мотоцикл

Иранская девушка сделала себе комфортный инвалидный мотоцикл

Захара Седиги спроектувала і виготовила для себе інвалідний мотоцикл, щоб зробити своє життя більш комфортним. У дитинстві дівчина перехворіла поліомієлітом і втратила здатність ходити. Протягом усього життя Захара стикалася з труднощами і всіма наслідками інвалідності. Непрацездатність не завадила дівчині жити з високо піднятою головою, мріяти і адаптуватися. В Ірані слабо розвинена підтримка людей з інвалідністю, тому довелося щось думати самостійно.

«Я не могла користуватися автобусом, таксі. У нашій країні зовсім немає транспорту для інвалідів», — говорить Захара.

Питання транспорту зважився винаходом кастоми з двох з половиною мотоциклів, сполучених разом. За основу взяли якісь місцеві моделі. У центрі зроблений великий пандус, на який можна комфортно заїхати, а по центру встановлено кермо з усіма органами управління. Все дуже зручно — не потрібно навіть вилізти з коляски і складати її, на що йде багато часу.

Захара Седиги, до речі, не має водійського посвідчення. Іранське законодавство технічні не забороняє дівчатам отримувати права, але влада часто відмовляються, тому багато хто навіть не намагаються. Даний факт не завадив Захарі їздити на своїй колісниці протягом останніх семи років.