KIA Motors представить свою першу силовою установку EcoDynamics+ на кросовер Sportage

KIA Motors представит свою первую силовою установку EcoDynamics+ на кроссовере Sportage

Компанія KIA Motors представить свою першу силовою установку EcoDynamics+ на кросовер Sportage вже в другому кварталі поточного року, а в наступному році стане доступна для моделі Ceed третього покоління.

Установка виконана за схемою «м’якого гібрида» MHSG (Mild-Hybrid Starter-Generator). Силова платформа доповнено 48-вольт літій-іонної батареї ємністю 0,46 кВт•год, новим стартер-генератором і дизельним двигуном, що сприяє збільшенню часу автономної роботи.

У відповідності з метою Kia створити інноваційні автомобілі, доступні для широкого кола покупців, технологія EcoDynamics + mild-hybrid пропонують неперевершене співвідношення витрат і продуктивності порівняно з повним гібридним силовим агрегатом. М’яка гібридна трансмісія Kia спроектована так, щоб легко вписатися в життя споживачів, без необхідності підзарядки.

Перемикання між режимами «мотор» і «генератор» відбувається непомітно за допомогою інвертора. Електродвигун з’єднаний з колінчатим валом дизельного двигуна ремінною передачею, і при розгонах система подає до 10 кВт електроенергії, знижуючи навантаження на основний двигун.

Система дозволяє знизити викиди вуглекислого газу в атмосферу за рахунок подачі при прискореннях додаткової електротяги, а також збільшення періодів, коли двигун внутрішнього згоряння відключений завдяки стартер-генератора.

Робота силової установки контролюється електронним блоком управління, який розраховує найбільш ефективний варіант використання доступної енергії і діє з урахуванням залишається в акумуляторних батареях автомобіля заряду.

Якщо батарея має достатній рівень заряду, двигун внутрішнього згоряння автоматично вимикається при гальмуванні двигуном або уповільнення при допомоги основний гальмівний системи. При натисканні педалі акселератора ДВС знову вступає в дію.

Офіційне представництво бренду KIA Motors обіцяє розкрити ще більше подробиць в найближчому часі.

KIA Motors представит свою первую силовою установку EcoDynamics+ на кроссовере Sportage
«Автоцентр на Борщагівці»

«Автоцентр на Борщагівці» об’єднує світлий і просторий автосалон площею 850 кв. м, сервісний центр на 12 підйомників площею близько 1000 кв. м, магазин автомобільних аксесуарів і супутніх товарів до автомобілів. Загальна площа нового

перейти на сайт компанії →