Кількість марок, що пропускають моторшоу в Парижі, збільшилася до 15

Число марок, пропускающих моторшоу в Париже, увеличилось до 15

Кількість марок, які не будуть брати участь в осінньому моторшоу в Парижі, збільшилася до 15-ти. Тепер про своє рішення оголосили Alfa Romeo, Fiat і Jeep. Автосалон пройде з 2 по 14 жовтня поточного року.

Незважаючи на те, що три марки Fiat Chrysler Automobiles вирішили не виставляти свої автомобілі на Паризькому автосалоні, два інших бренду групи – Maserati і Ferrari – все ж приїдуть на виставку. Інші компанії концерну і так не планували привозити свою продукцію на автосалон.

Раніше від участі в Паризькому моторшоу також відмовилися Nissan, Volkswagen (Audi, Porsche, Seat і Skoda на виставці все-таки будуть), Volvo, Opel, Mazda, Infiniti, Mitsubishi, Subaru, Ford, DS Automobiles, Rolls-Royce і Aston Martin. Передбачалося, що виставку пропустить і Lamborghini, проте як йдеться на офіційному сайті виставки, бренд все ж вирішив взяти участь у шоу.

Компанії Audi, Mercedes-Benz і BMW вирішили пропустити моторшоу в Детройті, що відкривається в січні 2019 року. Замість нього виробника мають намір представити свої розробки на виставці споживчої електроніки (CES) в Лас-Вегасі.