Компактний кросовер Hyundai Kona отримає спортивну версію

Компактный кроссовер Hyundai Kona получит спортивную версию

Компанія Hyundai планує розробити спортивну модифікацію компактного кросовера Kona. У разі якщо проектом дадуть «зелене світло», новинка отримає приставку в назві N, повідомляє AutoExpress. Швидше за все, прем’єра автомобіля відбудеться не раніше 2020 р.

За даними видання, інженери компанії вже готують тестовий мулл майбутнього кроссовера. На прототипі будуть відчувати роботу модернізованої підвіски, перенастроенного рульового управління і нової гальмівної системи.

Компактный кроссовер Hyundai Kona получит спортивную версию

За неофіційними даними, новинка отримає 2,0-літровий бензиновий турбомотор. Потужність агрегату складе 250 л. с. Таким мотором зараз комплектується i30 N.

Стандартна версія Kona доступна з чотирма моторами на вибір. Найпростіші версії кросовера можна купити з 1,0-літровим бензиновим турбомотором потужністю 120 кінських сил. З таким двигуном до 100 км/год Kona розганяється за 12 секунд. Також доступний 1,6-літровий бензиновий турбомотор з віддачею 177 кінських сил. З таким двигуном розгін до «сотні» займе 7,9 секунди. Максимальна швидкість — 200 км на годину. Ще один агрегат — 2,0-літровий атмосферник потужністю 147 кінських сил.

Компактный кроссовер Hyundai Kona получит спортивную версию