Кросовер Toyota C-HR перетвориться на електромобіль

Кроссовер Toyota C-HR превратится в электромобиль

Автомобіль з повністю електричною силовою установкою буде продаватися виключно в Китаї до 2020 р.

Компанія Toyota планує розробити повністю електричну версію компактного кросовера C-HR. Про це Autocar повідомив представник японського бренду на автосалоні в Пекіні. Автомобіль буде продаватися виключно в Китаї до 2020 р. Разом з новинкою на місцевий ринок також надійдуть гібридні седани Corolla і Levin.

За неофіційними даними, машину оснастять традиційним комплектом літій-іонних акумуляторів, розташованих в днище автомобіля. Електрокар зможе проїхати без підзарядки батарей до 300 кілометрів.

До 2022 р. у планах компанії випустити новий електрокар з великою дистанцією втечі і системою швидкої підзарядки батарей. В основу моделі ляже абсолютно нова архітектура. Крім того, електрокар отримає блок акумуляторів принципово нового типу, запас яких можна буде поповнювати всього за кілька хвилин.

Toyota почне продажі електромобіля в Японії в 2022 р., а згодом компанія вийде з новою моделлю на європейський ринок. Автовиробник має намір нав’язати конкуренцію компаніям Tesla Motors і Nissan, які зараз домінують у Європі в сегменті «зелених» автомобілів.