Lamborghini змушена відкликати автомобілі з-за однієї наклейки

Lamborghini вынуждена отозвать автомобили из-за одной наклейки

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) виявила помилку на етикетці, що вказує вага автомобіля.

Італійський виробник Lamborghini відкликає в США гиперкары Centenario з-за некоректної інформації про спорядженої маси автомобіля. Нагадаємо, що всього в світі було випущено 40 примірників Centenario, з яких 20 — купе і 20 родстеров. Модель створювалася спеціально до 100-річчя з дня народження засновника італійської автомобільної марки Ферруччо Ламборгіні.

Lamborghini вынуждена отозвать автомобили из-за одной наклейки

На ринок США добрались11 гіперкарів і тепер всі вони будуть відкликані. Причина, по якій власникам автомобілів вартістю від 2 млн доларів доведеться відвідати дилерів марки, незначна. Справа в тому, що на наклейці в салоні гіперкара вказана невірна інформація про повній масі авто. В результаті, відзначають в NHTSA, це може призвести до перевантаження автомобіля, що у свою чергу, позначиться на роботі підвіски і може збільшити ризик аварії.

Втім, складно уявити, що власники гіперкарів перевозять на них важкі вантажі, але формально Адміністрація безпеки дорожнього руху США права і повинна провести відгук.

Зазначається, що на всіх 11 Lamborghini Centenario буде замінена відповідна наклейка, на якій вкажуть коректну інформацію про спорядженій масі: 2050 кг для купе і 2100 кг для родстера.