Lexus «оспортивил» кросовер NX

Lexus «оспортивил» кроссовер NX

Пакет Sport пропонується для Lexus NX в обох комплектаціях — Comfort і Business. Автомобілі в «спортивному» виконанні можна впізнати по чорній обробці кузова, включаючи горизонтальні ребра і обрамлення решітки радіатора, а також корпусів бічних дзеркал. Кросовер отримує нові 18-дюймові колеса з двома варіантами виконання – поєднання яскравої і темної полірування, або новий двоколірний дизайн – бронза і темні вставки.

Lexus «оспортивил» кроссовер NX

Для інтер’єру пропонується чорна тема оформлення з контрастними білими вставками (доступними в комплектації Business) і оббивкою (тканинної в комплектаціях Comfort, еластичний «під шкіру» матеріал Tahara в комплектаціях Business). Доступна також теми «чорна» і «темна троянда». Сріблясті елементи оздоблення пропонуються стандартно у всіх варіантах.

Lexus «оспортивил» кроссовер NX

Нові моделі NX Sport будуть доступні з літа цього року для модифікацій NX 300h з переднім або повним приводом, а також для NX 300 і NX 200.

До речі, справи у моделі Lexus NX в Європі йдуть досить непогано. Після виходу на ринок в 2014 році, обсяги продажів кросовера з кожним роком тільки збільшувалися. У 2015 році було продано 16 488 машин, у 2016-му – 17 431 штука, а в 2017-му вже 19 583 одиниці.