McLaren приступив до тестів електричного суперкара

McLaren приступил к тестам электрического суперкара

Компанія McLaren почала тестувати прототип свого першого суперкара з повністю електричною силовою установкою. Про це в інтерв’ю виданню Motor1 розповів глава з продажу та маркетингу британської марки Джолион Неш.

«Ми приступили до розробки та тестування прототипу електричного суперкара і хочемо зрозуміти, наскільки такий автомобіль може відповідати дійсним ідеалам нашої компанії», — зазначив Неш.

McLaren приступил к тестам электрического суперкара

При цьому топ-менеджер зазначив, що нинішні технології в області акумуляторів не дозволять незабаром випустити електричний суперкар. Подібний автомобіль може вийти досить потужним і дуже швидким, однак його максимальний запас ходу не буде відповідати запитам клієнтів, які «хочуть їздити по треку мінімум 35 хвилин без дозаправки».

«Якщо б суперкар Senna, наприклад, був би електричним, то він би важив не менше 2000 кілограмів. У це вже не MvLaren», — підкреслив фахівець.

McLaren приступил к тестам электрического суперкара

Наступного новинка McLaren стане суперкар, відомий на даний момент під назвою BP23 Hyper-GT. Він буде позиціонуватися в якості ідеологічного наступника моделі F1 і повинен стати найшвидшим дорожнім автомобілем в історії британської марки.

Суперкар укомплектують гібридної бензин-електричною силовою установкою, подробиці про яку поки не повідомляється. За попередніми даними, основою для неї стане чотирьохлітровий твін-турбо двигун V8, який зараз використовується на суперкарі 720S. Судячи з тизера, максимальна швидкість автомобіля, зображена на електронному спідометрі, складе 243 милі в годину (391 км на годину). Для порівняння, максималка F1 дорівнює 389 км на годину.

McLaren приступил к тестам электрического суперкара

Як очікується, McLaren BP23 з’явиться ближче до кінця поточного року, а його поставки клієнтам почнуться в наступному році. Всього буде випущено 106 автомобілів, вартість кожного з яких складе приблизно 2,5 млн доларів.