Mercedes-Benz почав робити запчастини для 61-річного спорткара

Mercedes-Benz начал делать запчасти для 61-летнего спорткара

Компанія Mercedes-Benz відновила виробництво кузовних панелей для однієї з найвідоміших класичних моделей марки — 300 SL Gullwing (W198). Всього в період з 1954 по 1957 рік було випущено 1400 подібних автомобілів. Зараз ціна купе може доходити до 1,9 мільйона євро.

При створенні деталей використовується процес, який поєднує сучасне високотехнологічне виробництво і ручна праця. Так, металеві панелі створюються за шаблонами, отриманим після 3D-сканування оригінальних кузовів. Фінальна доведення — надання потрібної форми здійснюється вручну дерев’яними молотками.

Mercedes-Benz начал делать запчасти для 61-летнего спорткара

Залежно від розміру і складності ціни на кузовні панелі складають від 2975 до 14 875 євро.

При цьому власники Mercedes-Benz 300 SL Gullwing можуть також придбати оригінальну оббивку сидінь — компанія почала її виробництво в березні. Тканина з високоякісної вовняної пряжі та картатим візерунком виготовляється тією ж фірмою, що робила її 60 років тому.

Mercedes-Benz начал делать запчасти для 61-летнего спорткара

Спорткар Mercedes-Benz 300 SL випускався в кузові купе з відкриваються вгору дверима «крило чайки» і родстер. Модель оснащувалася рядною «шестіркою» об’ємом три літри, віддача якої становила 215 кінських сил і 275 Нм крутного моменту. До «сотні» машина могла розганятися за 7,4 секунди. Максимальна швидкість становила 211 кілометрів на годину.