Mercedes представив родстер AMG GT S Roadster

Mercedes представил родстер AMG GT S Roadster

Автомобіль став третім членом в сімействі відкритої спортивної моделі, оснащеної потужним двигуном 4.0 V8.

Нова модель Mercedes-AMG GT S Roadster розташується між вже випускаються машинами Mercedes-AMG GT Roadster і Mercedes-AMG GT C Roadster. Як і всі автомобілі сімейства, родстер оснащений силовою установкою 4.0 V8, що поєднується з 7-ступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням.

Потужність двигуна нової версії відкритої спортивної моделі складає 384 кВт (522,095 л. с.). Крутний момент – 370 Нм (в діапазоні від 1900 до 5000 об/хв). Згідно заявленим даними, родстер Mercedes-AMG GT S Roadster прискорюється з 0 до 100 км/год за 3,7 (3,8) секунди. Максимальна швидкість – 308 км/ч.

У стандартне оснащення відкритої спортивної машини Mercedes-AMG GT S Roadster входить система AMG Ride Control і AMG Dynamic Select, ефективніші гальмівні механізми з композитних матеріалів, світлодіодна оптика і оригінальні литі колісні диски розмірністю 19 і 20 дюймів.

У салоні родстера Mercedes-AMG GT S Roadster можна виявити штучну шкіру Artico (натуральна шкіра доступна в якості опції), спортивні крісла AMG, сріблясті хромовані акценти. Крім цього в арсеналі автомобіля значиться система Airscarf.

Також варто відзначити, що родстер Mercedes-AMG GT S Roadster отримав пакет AMG Chrome, який доступний вже в базовій версії моделі.

До його складу входить ексклюзивна обробка екстер’єру, завдяки якій новинку можна відрізнити від інших варіацій відкритої моделі. Крім цього для машини будуть доступні інші необов’язкові пакети.