Mini розробляє новий електромобіль

Mini разрабатывает новый электромобиль

Mini розробляє новий електромобіль, повідомляє Auto Express з посиланням на власні джерела. Це буде вже другий електромобіль в лінійці британського бренду, але він призначений тільки для Китаю.

Допомагає Mini у створення нового електромобіля китайська компанія Great Wall Motors. Його серійне виробництво налагодять в Піднебесній на потужностях спільного підприємства.

Навіщо Mini ще один електромобіль, причому спеціально для китайського ринку? Справа в тому, що трьохдверний Mini E, який незабаром повинен з’явитися в продажу, не зможуть експортувати в Китай (з-за того, що батареї не китайські, а їх постачає BMW Group). Ось тому британської компанії і довелося створювати спеціальну модель для китайців.

Mini разрабатывает новый электромобиль

Якою буде друга модель електромобіля Mini? Може бути, це буде все той же Mini E, але з китайської батареєю? Судячи з усього, немає. Це повинен бути абсолютно новий електрокар, створений спеціально з урахуванням смаків і побажань китайських автолюбителів. Його продажі почнуться в 2021-2022 роках.

Що ж стосується Mini E, то він з’явиться у продажу в 2019 році. У нього буде тільки один тип кузова – трьохдверний хетчбек. Його серійне виробництво налагодять в Оксфорді, Великобританія. Батареї для нього стануть випускати в Німеччині на баварському заводі BMW.