Morgan Stanley: General Motors позбутися від декількох моделей

Morgan Stanley: General Motors избавиться от нескольких моделей

Схоже, що концерн General Motors може в найближчому майбутньому позбутися від моделей, популярність яких не виправдовує очікувань акціонерів.

Як повідомляє портал Autoguide, аналітик Morgan Stanley Adam Jonas прогнозує, що General Motors може повторити долю FCA, яка припинила продажі моделей Dodge Dart і Chrysler 200, щоб звільнити конвеєри для пікапів і кросоверів.

Схоже рішення раніше прийняв Ford, який вирішив вислати компактні моделі за територію США, а на звільнених потужностях виробляти більш великі моделі. За даними аналітиків The Wall Street Journal, General Motors, як мінімум, поставить хрест на хетчбеку Chevrolet Sonic який закордоном відомий під назвою Aveo.

Втім, конкуруючі, більш великі японські середньорозмірні седани типу Honda Accord і Toyota Camry, що продаються в США впевнено. Аналітики впевнені, що їх позиціях нічого не загрожує.

На думку аналітиків, така ситуація пов’язана не тільки з тим, що американці все частіше віддають перевагу компактним моделям кросовери і пікапи. Також, поки що, перебувають у глухому куті і переговори щодо стандартів енергоефективності нових моделей, в результаті чого тиск на дешеві моделі з двигунами внутрішнього згоряння зростає.

Дивуватися таким чуткам не варто: протягом минулого року Chevrolet продала в США всього трохи більше 30 000 примірників хетчбеків Sonic, що більш ніж втричі менше, ніж за 2014-й рік. В цей же час, продажі електричного Chevtolet Bolt EV в минулому році склали близько 23 000 примірників.

Morgan Stanley: General Motors избавиться от нескольких моделей