Найбільший автомузей Австралії виставить на продаж 48 колекційних машин

Крупнейший автомузей Австралии выставит на продажу 48 коллекционных машин

Найбільший автомобільний музей Австралії — Gosford Classic Car Museum — виставить на торгах аукціонного дому Pickles 48 колекційних автомобілів. Серед представлених машин будуть як моделі для внутрішнього ринку, так і класичні європейські спорткари.

Крупнейший автомузей Австралии выставит на продажу 48 коллекционных машинPorsche 911 Turbo

Зокрема, на продаж виставлять колись найшвидший серійний німецький автомобіль — Porsche 911 Turbo зразка 1981 року. Спорткар оснащений 3,3-літровим «турбооппозитником» потужністю 300 кінських сил і здатний розганятися до першої «сотні» за 5,4 секунди.

Крупнейший автомузей Австралии выставит на продажу 48 коллекционных машинFord Mustang Boss

Американська класика на аукціоні буде представлено, наприклад, Ford Mustang Boss 351. Це один з 1806 екземплярів моделі, випущених в 1971 році, яку називають «останнім справжнім масл-каром Ford». Купе з яскраво-червоним кузовом Bright Red укомплектовано 5,8-літровим «атмосферником» Cleveland V8, віддача якого становить 330 кінських сил і 500 Нм крутного момент, а також чотирьохдіапазонним «автоматом». З місця до 100 кілометрів на годину двухдверка здатна розганятися за 5,8 секунди.

Крупнейший автомузей Австралии выставит на продажу 48 коллекционных машинHolden HZ Overlander

Крім цього, на аукціоні продадуть рідкісний позашляховик Holden HZ Overlander — подібних машин в період з 1977 по 1980 рік побудували всього 30. Автомобіль укомплектований мостами і роздавальної коробкою Dana, а також підключаємим повним приводом. У рух Holden HZ Overlander призводить 5,0-літровий двигун V8, поєднаний з трехдиапазонной автоматичною коробкою передач Hydramatic 400.