Найдешевший кросовер Borgward: перші фото без камуфляжу

Самый дешёвый кроссовер Borgward: первые фото без камуфляжа

Німецько-китайська марка готується вивести на ринок нову модель, яка виявиться найбільш компактною і доступною в гаммі.

Шпигунські фото невеликого «паркетника» Borgward в маскувальної плівки виклали в Мережу в травні минулого року. Тепер же в базі міністерства промисловості Китаю з’явилися знімки моделі в повний зріст і без будь-якого камуфляжу. Як і передбачалося, крос назвали BX3. Зовнішній вигляд новинки виконаний у фірмовому стилі бренду. Довжина дорівнює 4 410 мм, що на 80 мм менше, ніж у кросовера Borgward BX5. Ширина BX3 становить 1 828 мм (-49 мм порівняно з BX5), висота – 1 670 мм (-5 мм), а колісна база – 2 560 мм (-125 мм).

Самый дешёвый кроссовер Borgward: первые фото без камуфляжа

У Китаї компактний «паркетник» запропонують з бензиновою «турбочетверкой» 1.4 потужністю 150 л. с. Поки невідомо, з якими трансмісіями поєднується мотор і буде у BX3 повний привід. Зазначимо, такий же двигун є і в гамі Borgward BX5, у цього SUV мотор 1.4 T працює в парі з шестиступінчастими «механікою» або «роботом». Кросовер BX5 можна придбати як з переднім, так і з повним приводом.

Самый дешёвый кроссовер Borgward: первые фото без камуфляжа

За попередніми даними, на китайський ринок Borgward BX3 вийде до кінця поточного року. Ціна кросовера не оголошена, втім, очевидно, що новий «паркетник» виявиться найбільш доступною моделлю в лінійці марки. Поки ж як SUV «початкового рівня виступає BX5 – це крос коштує від 123 800 юанів ($19 500).

Самый дешёвый кроссовер Borgward: первые фото без камуфляжа

Нагадаємо, німецька група Borgward була заснована в 1919-му, вона припинила своє існування в 1961-му. Три роки тому бренд відродили за участю китайської компанії Foton. Крім BX3 і BX5 в модельний ряд входять флагманський кросовер BX7 і купеподібний «паркетник» BX6. Машини поки що виробляють і продають тільки в Китаї, але скоро бренд почне освоювати ринки Близького Сходу та Європи.