Найкрасивіші стендистки і стендисти Пекінського автосалону

Самые красивые стендистки и стендисты Пекинского автосалона

З разу в раз галерея стендисток того чи іншого автосалону стає все більш скромною. Настільки, що її доводиться розбавляти… чоловіками!

Самые красивые стендистки и стендисты Пекинского автосалона

Втім, противники сексизму цьому тільки раді — ось вона, рівна експлуатація образів жінок і чоловіків на стендах автомобільних компаній. Так, мілітаристи з компанії G. Patton, яка спеціалізується на розробці дуже преміальних і дуже суворих позашляховиків, запросили на свій стенд брутальних хлопців. І тут ми просимо відставити райдужні жарти нас читає чимала кількість дівчат, яким напевно сподобається таке поєднання. Втім, для чоловіків теж дещо є.

Самые красивые стендистки и стендисты Пекинского автосалона

Традиційно на стендах автомобільних компаній дівчата красуються в найрізноманітніших вбраннях — від класичних суконь до футуристичних металізованих костюмів. Але, мабуть, найбільш оригінально виглядали стендистки у футбольній формі — до чого б це? Цікаво, що велика частина китайських компаній воліла дівчат азіатської зовнішності, але деякі бренди найняли і моделей європейської зовнішності. Дивіться нашу скромну галерею, яка достатньою мірою відображає ситуацію з дівчатами на Пекінському автосалоні 2018.