«НІКО Діамант» запрошує на тест-драйв нового Mitsubishi Eclipse Cross

«НИКО Диамант» приглашает на тест-драйв нового Mitsubishi Eclipse Cross

Інформація розміщена на правах реклами:

Автосалон «НІКО Діамант» на Бориспільському шосе, офіційний дилер Mitsubishi Motors у Києві, запрошує автолюбителів пройти тест-драйв довгоочікуваної новинки — нового Mitsubishi Eclipse Cross. В залежності від потреб клієнта, в автосалоні пропонують пройти два виду тест-драйву – на швидкісному шосе або на позашляховому автодромі.

На українському ринку Eclipse Cross представлений в трьох комплектаціях з абсолютно новим 1,5-літровим 4-циліндровим турбодвигуном як з 6-тискоростной механічною, так і автоматичною трансмісією з 8-швидкісним спортивним режимом.

Щоб зв’язати наново бренд з його спортивними корінням, розробники нової моделі приділили особливу увагу динаміці автомобіля. У Mitsubishi Eclipse Cross встановлена комплексна система стабілізації S-AWC (Super All Wheel Control), яка дарує відчуття впевненого руху по різних типах поверхні. Вона поєднує в собі переваги повного приводу, який управляється електронно, і фірмову систему управління вектором тяги (AYC), яка точно розділяє крутний момент між лівими і правими колесами за рахунок виборчого гальмування.

В залежності від дорожніх умов водій може вибрати три режими: AUTO, SNOW або GRAVEL, щоб забезпечити точне управління, чітке прямолінійний рух і маневреність на слизьких поверхнях. Тільки в «НІКО Діамант» клієнти можуть вибрати формат тест-драйву: на швидкісному шосе, для відчуття динаміки і маневреності автомобіля, або на позашляховому автодромі, де автомобіль проявить всі свої позашляхові якості.

Детальніше про автомобіль можна дізнатися в автосалоні «НІКО Діамант» на Бориспільському шосе або по телефону (044)392-33-33, а також на сайті.

«НИКО Диамант» приглашает на тест-драйв нового Mitsubishi Eclipse Cross
НІКО Діамант

НІКО Діамант — офіційний дилерський центр Mitsubishi Motors в Києві та Київській області, автосалон якого розташований на Лівому березі міста Києва.

перейти на сайт компанії →