Новий глава Volkswagen дав свідчення по «дизельгейту» владі США

Новый глава Volkswagen дал показания по «дизельгейту» властям США

Новий глава Volkswagen Group Герберт Дисс нещодавно дав свідчення у справі про так званий «дизельному скандал» навколо німецького автоконцерну. Про це з посиланням на власне джерело повідомляє газета Bild.

Дисс спілкувався з представниками Міністерства юстиції США, а також зі співробітниками Федерального бюро розслідувань (ФБР). Раніше стало відомо, що американські влади уклали з новим главою Volkswagen особлива угода, згідно з якою Дисс може безперешкодно в’їжджати в США без побоювання бути заарештованим.

Герберт Дисс приєднався до Volkswagen в липні 2015 р. — приблизно за два місяці до того моменту, як Міністерство охорони навколишнього середовища США (EPA) звинуватило концерн у використанні «шахрайського» ЗА в дизельних моторах. У середині квітня 2018 р. Дисс став главою VW, замінивши на цьому посту Маттіаса Мюллера.

На початку травня влади США висунули звинувачення і видали ордер на арешт проти колишнього голови ради директорів Volkswagen Мартіна Вінтеркорна, очолював VW на момент початку «дизельгейта».