Новий позашляховик Rolls-Royce Cullinan вперше зняли на загальних дорогах

Новый внедорожник Rolls-Royce Cullinan впервые засняли на общих дорогах

На загальних дорогах серійний позашляховик Rolls-Royce Cullinan ще жодного разу не світився. Ну а поряд з прямим конкурентом Bentley Bentayga – тим більше. Тому дані знімки, опубліковані в Instagram, можна вважати ексклюзивними і дуже навіть цікавими, адже дозволяють наживо порівняти кросовери Бентлі і Роллс-Ройс.

Новый внедорожник Rolls-Royce Cullinan впервые засняли на общих дорогах

Новий Rolls-Royce Cullinan поряд з Бентлі Бентайга зняли в Катарі, де, як відомо, суперкарів не менше, ніж людей. Отже, «пройдемося» по порівнянні позашляховиків.

__________________

 

#car#rollsroyce#bentley#cullinan#bentayga#luxury#nextlevel#best#nice#luxurylife#luxurius#supercar#cars#lovers#hotcar#bestcouple##loveit#sexycars#badboys#rich#money#goodlife#insta#photos#in#thepearlqatar??doha#pic#from#arabauto

A post shared by mohamed shafraz? (@shaf_raaz) onMay 16, 2018 at 5:34pm PDT

__________________

Спереду позашляховик Роллс-Ройс явно здається більш масивним. Візуально він здається і вище, а по ширині – менше. Якщо ж говорити мовою цифр, насправді ширина Rolls-Royce Cullinan становить 2164 мм, тоді як ширина Bentley Bentayga дорівнює 1998 міліметрів. Що стосується висоти, за цим показником Роллс теж виграє – 1835 мм проти 1742 мм у Бентайги.

Ззаду позашляховий Роллс, як нам здається, теж виглядає монументально. Втім, незалежно від смакових уподобань, ми впевнені, що Cullinan в Україні буде таким же популярним, як кросовер Бентлі, яких у нас вже кілька десятків!