Новий Renault Duster перевели на гусеничну тягу

Новый Renault Duster перевели на гусеничную тягу

На виставці BSDA в Румунії, присвяченій обладнання для військових і спеціальних служб, була представлена особлива модифікації кросовера Dacia Duster нового покоління — на гусеничної тязі. Про це повідомляє видання Autoevolution.

За словами розробників, подібний автомобіль, поставлений на нові гумові катки, призначений для використання в сільському господарстві, медичних службах і готельному бізнесі. Переклад стандартного кросовера на гусеничну тягу обійдеться в 10 700 євро. Роботи по заміні ковзанок займуть не більше однієї години.

Dacia Duster другого покоління дебютував у вересні 2017 р. на Франкфуртському автосалоні, а його аналог з шильдиком Renault був представлений двома місяцями пізніше. В основу кросовера лягла злегка модифікована платформа попередника.

В Європі Duster доступний з 1,6-літровим 115-сильним атмосферним мотором, або з 1,2-літровим наддувним двигуном потужністю 125 сил. Серед дизелів — агрегати робочим об’ємом 1,5 л, що розвивають 90 і 110 сил. Трансмісії — «механіка» або «робот» з двома зчепленнями.