Новий Suzuki Jimny встав на конвеєр

Новый Suzuki Jimny встал на конвейер

Компанія Suzuki Motor Corporation приступила до серійного виробництва компактного позашляховика Suzuki Jimny нового покоління. Про це свідчать шпигунські фотографії і відео, на яких відображена партія автомобілів на стоянці готової продукції заводу марки в Японії.

Фотографію позашляховиків Suzuki Jimny нового, четвертого за рахунком покоління опублікував користувач jimnygrams в соціальній мережі Instagram. Відзначається, що на знімку зображені машини, призначені для японського ринку: вони оснащені 660-кубовим мотором (це дозволяє вписуватися в клас кей-карів).

Як видно на фото, для позашляховика Suzuki Jimny нового покоління передбачено кілька колірних рішень. Крім цього деякі автомобілі мають двоколірний кузов. Відзначимо, що в даний час жодної офіційної інформації про автомобіль Suzuki Jimny четвертої генерації немає.

Як зазначалося раніше, дизайн екстер’єру компактного позашляховика Suzuki Jimny нового покоління виконаний у фірмовій незграбною і утилітарної стилістиці. Автомобіль отримав плоскі поверхні кузова і круглу оптику.

Передбачається, що позашляховик четвертого покоління зберіг раму, і за своїми габаритами дуже близький до попередника. Відомо, що крім згаданого 660-кубового мотора автомобіль отримає модифікацію з більш об’ємним двигуном: 1,0 або 1,2 літра. Тип приводу – повний.

Нагадаємо, що модель Suzuki Jimny актуального покоління є однією з найстаріших в сегменті, оскільки випускається з 1998 року. У поточному році компанія зняла з конвеєра актуальну версію моделі. Коли відбудеться офіційна прем’єра нового Suzuki Jimny, невідомо.