Оголошена ціна на новий C4 Cactus хетчбек

Объявлена цена  на новый C4 Cactus хэтчбек

Інформація розміщена на правах реклами:

Новий CITROEN C4 Cactus Хетчбек вже доступний українським покупцям для попереднього замовлення. Автомобіль являє собою нове втілення оригінальної моделі CITROEN C4 Cactus, яка свого часу стала знаковою для Марки, об’єднавши в собі сміливий яскравий дизайн і функціональність, практичність та економічність в експлуатації. Новий CITROEN C4 Cactus успадковує всі плюси свого попередника і, одночасно, отримав безліч удосконалень.

Объявлена цена  на новый C4 Cactus хэтчбек

Для України Новий CITROEN C4 Cactus Хетчбек пропонується з турбодизельним мотором 1,6 BlueHDI 100 к. с. та системою стоп-старт, який йде в парі з 6-ступінчастою РКПП (автоматичний режим роботи плюс підрульові пелюстки вибору передач). Автомобіль доступний в двох комплектаціях – середньої FEEL і максимальної SHINE.

Объявлена цена  на новый C4 Cactus хэтчбек

Детальна інформація про Новий CITROEN C4 Cactus – на сайті АІС СІТРОЕН ЦЕНТР.

В АІС СІТРОЕН ЦЕНТР доступні фірмові програми кредитування і лізингу CITROEN FINANCIAL SERVICES. Також Ви можете скористатися послугою Трейд-Ін. Детальну інформацію ви можете дізнатися у консультантів в АІС СІТРОЕН ЦЕНТР за адресою: м. Київ, пер. Балтійський, 20, телефон: (044) 585-48-88.

Объявлена цена  на новый C4 Cactus хэтчбек
«АІС-Сітроен-Центр»

АІС СІТРОЕН ЦЕНТР – найбільший дилерський центр Citroеn в Україні. Автоцентр створений за стандартом 3S (sales, service – stock) і поєднує на одній території продажу автомобілів, сервіс і склад запчастин.

перейти на сайт компанії →